یانون دیزاین ... yanondesign

نگاهی روزانه به طراحی و هنر
نشریه‌ی ‌الکترونیکی روزانه؛ جسـتاری در هـنر و طـراحی
مشترک روزنامه یانون‌دیزاین شوید
پس از تکمیل فرآیند ثبت نام، ایمیل دریافتی را تایید نمایید.
تبلیغات

دوباره یانون‌دیزاین

قریب به نه ماه از آخرین پست انتشاری یانون‌دیزاین می‌گذرد! و دقیق‌تر قریب به یک سال از کم فعالیت‌ شدن و خسته‌ شدن یانون‌دیزاین!

یانون‌دیزاین تا پیش از این یک سال، با جامعه بزرگ و علاقه‌مندی از حوزه طراحی ، معماری و هنر آمیخته شده بود. خیلی‌ها در سال‌های ۸۶ که فقط به فرستادن ایمیل‌های گاه‌به‌گاه دیزاین به صندوق ایمیلی معدودی از دوستان ورودی ۸۵ دانش‌گاه هنرم مشغول بودم تا همین آغاز سال ۹۶ ، کم کم روزانه با ایمیل روزنامه یانون‌دیزاین، سیر اینترنتی خودشان در جهان هنر و طراحی را شروع می‌کردند. خیلی‌ها ابراز لطف فراوانی را در این سال‌ها به تیم فعال یانون‌دیزاین ابراز کرده‌اند و همین خیلی‌ها و بسیاری که منتقدانه و تیزبین همیشه ما را مدنظر داشتند، عمده انرژی و انگیزه پیش‌برد حرکت یانون‌دیزاین بودند. 

واقعیت آن است که مسائلی شخصی برای یک‌سالی این حرکت را متوقف کرد... اما عمده انگیزه‌ای که این سال‌ها پشت یانون‌دیزاین بود و اتفاقات خوبی که پیرامون آن در سال‌های گذشته افتاده بود مانع آن می‌شد که به کل یانون‌دیزاین را فراموش کنیم....

ما به امید خدا از امروز یعنی ابتدای اردی‌بهشت ۹۷ دوباره با انگیزه شروع خواهیم کرد. با هم از جهان هنر و طراحی خواهیم دید.... روزانه و پابه‌پای تحولاتی که در پیرامون‌ ماست.

Circula Seating

يكشنبه, ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۰، ۱۲:۰۰ ق.ظ
وقتی یه کار میاد و با دیدن الگوی گسترش خودش رو از یه کار صلب معمولی متفاوت می کنه، هرچند ایده  وطرح اولیه چیز خاصی هم نباشه، تو نگاه آدم چیزی متفاوت بروز می‌کنه.... این رو به یه بیان مطابق اصل گشتالت حساب کنین که مجموع چند چیز رو چیزی بیش از مجموع اون ها می دونه... :)
Circula Seating
The name of this new seating system, Circula is derived from the Latin "circulus: the circle."
Circula is a seating system designed by Taurus Design and produced by German brand Brune. In using the circle as their starting point, Taurus has created a circular design that serves as the basis for an unprecedented seating furniture from which there are innumerable possible configurations.
Two equal-sized circles constitute the basic design from which a wide range of geometrically formed seating-accommodations can be created. With its design of centric circles, every combination forms a continuous pattern of geometric elements whose singularity is underlined by fine quilting seams.
Circula Seating
Circula Seating
Circula Seating
Circula Seating
Circula Seating
Circula Seating
Circula Seating
Circula Seating
Circula Seating
Circula Seating

نظرات (۱)

 • رسول زاده
 •  بعضی ایده هاش جالب بود!م

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی