یانون دیزاین ... yanondesign

نگاهی روزانه به طراحی و هنر
نشریه‌ی ‌الکترونیکی روزانه؛ جسـتاری در هـنر و طـراحی
مشترک روزنامه یانون‌دیزاین شوید
پس از تکمیل فرآیند ثبت نام، ایمیل دریافتی را تایید نمایید.
تبلیغات

بلا رُبا

نعل اسب به آهن‌ربای U شکل نزدیک می‌شد؛ نزدیک و نزدیک‌تر.
آهن‌ربای U شکل گفت، دور شو! نزدیک نیا! نمی‌خواهم ببینمت! اما نعل اسب هم‌چنان پیش می‌آمد. نعل اسب به آهن‌ربای U شکل که رسید٬ آرام گرفت؛ و از حرکت بازایستاد. آهن‌ربا از نعل اسب پرسید: دوستم داری؟
نعل اسب پاسخ داد: معلوم نیست؟! آهن‌ربا گفت: پس خودت را آماده کن!
نعل اسب: برای چه؟!
دستی نعل اسب را جدا کرد؛ و برد. در حالی که نعل اسب ناباورانه آهن‌ربا را نگاه می‌کرد، صدای برخورد اجسامی سخت با سطح آهنی کوچک و U شکلی به گوش می‌رسید.

فن‌آورد / گرافیک

پنجشنبه, ۴ آذر ۱۳۹۵، ۰۷:۴۴ ب.ظ

فن‌آورد تنها یک مسابقه نیست! فن‌آورد بزرگ‌ترین رتبه‌بندی تخصصی کشور است اما در رتبه‌بندی نیز خلاصه نمی‌شود! فن‌آورد یک اعتقاد است، اعتقاد به اینکه وقت آن شده‌است که استعداد و تخصص افراد، آینده را رقم بزند نه مدرک و نمره آنان. فن‌آورد با روشی نوین و منحصر به فرد، مهارت‌های تخصصی و استعداد افراد را در رقابتی جذاب و چالش برانگیز با حرفه‌ای ترین متخصصان محک زده و بهترین‌ها را شناسایی و حمایت می‌نماید. اهدای بیش از ٢٠٠ سکه تمام بهارآزادی، اعطای گواهی معتبر دانشگاه صنعتی شریف، معرفی به شرکت‌های پیشرو دانش‌بنیان، کمک به تجاری سازی ایده‌های برتر و شناسایی حوزه‌های فعال صنعت و بازارکار، تنها بخشی از مزیت‌های حضور در مسابقه فن‌آورد است. مرحله اول این رقابت‌ها، آبان‌ماه و به صورت اینترنتی و مرحله نهایی آن، آذر ماه سال جاری به صورت حضوری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد. 
فن‌آورد مهارت‌ها و توانایی‌های واقعی شما را به چالش کشیده و شما را به بهترین‌ها متصل می‌کند!

متن بالا از وب‌سایت فن‌آورد است. فن‌آورد نام حرکت جدیدی در قالب رقابت‌های تخصصی مهارت‌سنجی‌ست که حالا سه سالی‌ست در کشور برگزار می‌شود و اتفاقا به طراحی و هنر نیز به عنوان یک عرصه جدی نگاه دارد. از عرصه‌های مهم فن‌آورد، رقابت در عرصه گرافیک است که هنوز در جریان است و برای دانش‌جویان، علاقه‌مندان و نیز هنرمندان حرفه‌ای عرصه گرافیک یک فرصت مناسب!

ثبت‌نام کنید

اطلاعیه مهم دبیرخانه سومین دوره مجموعه رقابت‌هاى تخصصى طراحى گرافیک فن‌آورد که اخیرا اعلام شده، به شرح زیر است:

ثبت نام در بزرگ‌ترین مسابقه تخصصی گرافیک کشور تا ١٠ آذر ماه ٩٥ تمدید شد.

این مسابقات در ٤ گرایش برگزار می‌گردد:

  • تبلیغات
  • هویت بصرى
  • تصویرسازى و نقاشى دیجیتال
  • رابط کاربرى (UI Design)

امسال نیز هم‌چون سال گذشته دانش‌گاه صنعتی شریف میزبان برگزاری بخش حضوری این مسابقات است. بخش گرافیک مسابقات فن‌آورد فرصتی است متفاوت تا هنرمندان حرفه‌ای و نیز افراد مستعد، چالشی هیجان‌انگیز با نیازهای واقعی و تعاملی نزدیک با مشتری و بازار کار داشته باشند.

ثبت‌نام کنید

اهدای ۶۰ سکه بهار آزادى به برگزیده‌گان، معرفی به بازار کار، تندیس و گواهى تخصصى فن‌آورد، از جمله جوایز این مسابقه بزرگ گرافیک می‌باشد. (در هر یک از ٤ گرایش گرافیک جایزه نفر اول ٧ سکه طلا، نفر دوم ٥ سکه طلا و نفر سوم ٣ سکه طلا خواهد بود)

ثبت‌نام مرحله اول این مسابقه به صورت ارسال نمونه طرح و رزومه می‌باشد که از اول آبان شروع شده و تا ۱۰ آذر تمدید شده است. برگزیده‌گان و راه‌یافته‌گان به مرحله حضوری نیز در روزهای ١٧،١٨و ١٩ آذر ماه ۱۳۹۵ در دانش‌گاه صنعتی شریف به رقابت خواهند پرداخت.


جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.fanavard.ir مراجعه نمایید.
کانال گرافیک فن‌آورد در تلگرام : @fanavard_graphic

وبلاگ فن‌آورد هم برای کسانی که می‌خواهند با فن‌آورد و سابقه فعالیت‌های دو دوره قبل بیش‌تر آشنا شوند...

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

متاسفانه به علت عملیات بروزرسانی، موقتا امکان ارسال نظر و نظرسنجی مطالب غیر فعال می باشد.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی