یانون دیزاین ... yanondesign

نگاهی روزانه به طراحی و هنر
نشریه‌ی ‌الکترونیکی روزانه؛ جسـتاری در هـنر و طـراحی
مشترک روزنامه یانون‌دیزاین شوید
پس از تکمیل فرآیند ثبت نام، ایمیل دریافتی را تایید نمایید.
تبلیغات

دوباره یانون‌دیزاین

قریب به نه ماه از آخرین پست انتشاری یانون‌دیزاین می‌گذرد! و دقیق‌تر قریب به یک سال از کم فعالیت‌ شدن و خسته‌ شدن یانون‌دیزاین!

یانون‌دیزاین تا پیش از این یک سال، با جامعه بزرگ و علاقه‌مندی از حوزه طراحی ، معماری و هنر آمیخته شده بود. خیلی‌ها در سال‌های ۸۶ که فقط به فرستادن ایمیل‌های گاه‌به‌گاه دیزاین به صندوق ایمیلی معدودی از دوستان ورودی ۸۵ دانش‌گاه هنرم مشغول بودم تا همین آغاز سال ۹۶ ، کم کم روزانه با ایمیل روزنامه یانون‌دیزاین، سیر اینترنتی خودشان در جهان هنر و طراحی را شروع می‌کردند. خیلی‌ها ابراز لطف فراوانی را در این سال‌ها به تیم فعال یانون‌دیزاین ابراز کرده‌اند و همین خیلی‌ها و بسیاری که منتقدانه و تیزبین همیشه ما را مدنظر داشتند، عمده انرژی و انگیزه پیش‌برد حرکت یانون‌دیزاین بودند. 

واقعیت آن است که مسائلی شخصی برای یک‌سالی این حرکت را متوقف کرد... اما عمده انگیزه‌ای که این سال‌ها پشت یانون‌دیزاین بود و اتفاقات خوبی که پیرامون آن در سال‌های گذشته افتاده بود مانع آن می‌شد که به کل یانون‌دیزاین را فراموش کنیم....

ما به امید خدا از امروز یعنی ابتدای اردی‌بهشت ۹۷ دوباره با انگیزه شروع خواهیم کرد. با هم از جهان هنر و طراحی خواهیم دید.... روزانه و پابه‌پای تحولاتی که در پیرامون‌ ماست.

برای آگهی در یانون‌دیزاین در ذیل این صفحه کامنت خصوصی بگذارید (با درج ایمیل برای امکان‌ پاسخ‌دهی)

یانون‌دیزاین، مجله‌ای روزانه در موضوع طراحی و هنر است که از سال تاسیس، یعنی ماه‌های پایانی ۱۳۹۰ خورشیدی تاکنون روز به روز با اقبال گسترده و روزافزون مخاطبان خاص هنر و طراحی روبه‌روست. حرکت یانون‌دیزاینی حرکتی فرهنگی-هنری بدون انگیزه‌های درآمدی بوده اما با توجه به هزینه‌بری خدمات اینترنتی و نیاز به تامین هزینه‌های مالی توسعه این حرکت، از مدت‌ها پیش در قالب فراخوان کمک و حمایت مالی سعی بر آن شده است تا ابعاد این حرکت فرهنگی گسترش پیدا کند. با توجه به عدم کفایت حمایت‌های مورد نظر و استعداد امروز یانون‌دیزاین برای درآمدزایی معقول متناسب با بازدیدهای روزانه آن، اقدام به نشر تبلیغات محدود می‌نماییم.

یانون‌دیزاین با بیش از ۲۰۰۰۰ مخاطب و بیش از ۱۰۰۰ نفر مخاطب روزانه که عمده آن‌ها مخاطبان تخصصی هنر و معماری هستند، یکی از پربازدیدترین وبلاگ‌های تخصصی هنر در وبلاگ‌ستان فارسی به حساب می‌آید. میانگین بازدید روزانه‌ی یانون‌دیزاین با توجه به حرکت آرام اما ممتد آن، ۲۰۰۰ بازدید در روز می‌باشد و با توجه به رشد روزافزون مخاطبین آن، در فروردین ماه ۱۳۹۲ باید گفت عمده‌ی آمار سال ۹۲ بالاتر از ۲۰۰۰ بازدید در روز هستند. یانون‌دیزاین بیش از ۷۰۰۰ نفر دنبال‌کننده در شبکه‌های اجتماعی دارد  و به طور مستقیم بیش از ۶۰۰ نفر مشترک روزنامه یانون‌دیزاین و فید روزانه آن هستند. 
تمامی این آمارها با وجود آن است که رشد کوتاه مدت یانون‌دیزاین بدون هیچ تبلیغ خاص و بدون برآمدن یانون‌دیزاین از وبلاگستان‌های زبان فارسی است.

با توجه به آن که عمده بازدیدکنندگان یانون‌دیزاین از دانش‌جویان، دانش‌آموخته‌گان و فعالان هنر و معماری هستند، فرصتی مناسب برای اطلاع‌رسانی و تبلیغات منحصر به وادی طراحی و هنر در یانون‌دیزاین وجود دارد. اخلاق حاکم بر یانون‌دیزاین نیز اجازه نمی‌دهد فضای تخصصی یانون‌دیزاین با تبلیغات نامربوط به عرصه هنر و معماری و رسانه مخدوش شود.

آگهی‌های پذیرفته در یانون‌دیزاین عبارت‌ند از: 

- معرفی سایت‌ها و رزومه‌های هنرمندان و معماران

- معرفی شرکت‌ها و استودیوهای هنری و معماری

- معرفی شرکت‌ها و خدمات مرتبط با هنر و فرهنگ

- معرفی آثار و محصولات هنری 

- آگهی فروش کتب و آثار هنری و رسانه‌ای

- آگهی فیلم‌ها، نمایش‌ها، فستیوال‌ها و گالری‌های هنری

- فراخوان همایش‌ها، روی‌دادها و نمایش‌گاه‌های هنری-فرهنگی

- و ..... (از جنس موارد بالا)

یانون‌دیزاین از گرایش‌های سیاسی و حزبی در درج آگهی‌ها دوری می‌کند. هم‌چنین تبلیغاتی که به خاطر محتوای‌شان خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران تلقی گردند، پذیرفته نمی‌گردند.  یانون‌دیزاین خود را موظف می‌بیند که در قبول آگهی‌ها جانب خاطر و آسایش مخاطبان حرفه‌ای و علاقه‌مند و صمیمی خود را نگاه دارد و از پذیرش بنرهای غیرمرتبط به کل دوری خواهد کرد.

اما تبلیغات در یانون‌دیزاین :

در یانون‌دیزاین سه گونه آگهی خواهیم داشت:

۱- بنر مستطیلی (۲۵۰ * ۱۲۰ پیکسل) در تمام صفحات در ستون سمت راست + لینک

سند تصویری ثابت یا متحرک با محدودیت حجم ۸۰ کیلوبایتی

 

۲- بنر مربعی (۱۲۰ * ۱۲۰ پیکسل) در تمام صفحات در ستون وسط + لینک

سند تصویری ثابت یا متحرک با محدودیت حجم ۴۰ کیلوبایتی

۳- بنر مربعی (۱۶۵ * ۱۶۵ پیکسل) در تمام صفحات در فوتر + لینک

سند تصویری ثابت یا متحرک با محدودیت حجم ۵۰ کیلوبایتی

 

۴- صفحه‌ی مستقل تبلیغاتی در یانون‌دیزاین با امکان لینک‌دهی به آن 

محتوای صفحه مورد نظر تماما از جانب آگهی دهنده تعیین می‌شود.

اگرچه در قالب نیز هم‌اکنون جای این تصاویر مشخص است اما صورت‌بندی عمومی آن‌ها را نیز می‌توانید در این تصویر مشاهده کنید.

تصویر ترکیب‌بندی کلی آگهی‌ها در یانون‌دیزاین

محتوای بنرها می‌تواند تصاویر ثابت و متحرک باشد اما طراحی‌های ضدهنری به طوری که برهم‌زننده‌ی گرافیک عمومی یانون‌دیزاین تشخیص داده شوند، پذیرفته نخواهند بود و درخواست طراحی مجدد می‌گردد. تمامی این بنرها در تمام صفحات به نمایش درخواهند آمد. هر آگهی به مدت ۳۰ روز عرضه می‌گردد و برای آگهی با زمان بیشتر نیاز به تمدید آن پیش از زمان انقضای مدت آن خواهد بود.

 

تعرفه‌های این چهارگونه آگهی‌ برای صاحبان آگهی خصوصی به شرح زیر می‌باشد:

۱- به صورت ماهانه / مبلغ ۵۵ هزار تومان
۲- به صورت ماهانه / مبلغ ۳۵ هزار تومان
۳- به صورت ماهانه / مبلغ ۳۰ هزار تومان
۴- به صورت ۳ ماهه/ مبلغ ۱۵۰ هزار تومان

به دلیل تخفیف این تبلیغات برای صاحبان آگهی خصوصی، تعرفه‌های فوق برای نهادهای غیرخصوصی به صورت توافقی و بیشتر از هزینه‌های ارائه شده محاسبه می‌گردد.

 

برای سفارش درج آگهی در ذیل همین صفحه کامنت کنید. لازم است ایمیل خود را نیز درج نمایید. 

ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.