یانون دیزاین ... yanondesign

نگاهی روزانه به طراحی و هنر
نشریه‌ی ‌الکترونیکی روزانه؛ جسـتاری در هـنر و طـراحی
مشترک روزنامه یانون‌دیزاین شوید
پس از تکمیل فرآیند ثبت نام، ایمیل دریافتی را تایید نمایید.
تبلیغات

دوباره یانون‌دیزاین

قریب به نه ماه از آخرین پست انتشاری یانون‌دیزاین می‌گذرد! و دقیق‌تر قریب به یک سال از کم فعالیت‌ شدن و خسته‌ شدن یانون‌دیزاین!

یانون‌دیزاین تا پیش از این یک سال، با جامعه بزرگ و علاقه‌مندی از حوزه طراحی ، معماری و هنر آمیخته شده بود. خیلی‌ها در سال‌های ۸۶ که فقط به فرستادن ایمیل‌های گاه‌به‌گاه دیزاین به صندوق ایمیلی معدودی از دوستان ورودی ۸۵ دانش‌گاه هنرم مشغول بودم تا همین آغاز سال ۹۶ ، کم کم روزانه با ایمیل روزنامه یانون‌دیزاین، سیر اینترنتی خودشان در جهان هنر و طراحی را شروع می‌کردند. خیلی‌ها ابراز لطف فراوانی را در این سال‌ها به تیم فعال یانون‌دیزاین ابراز کرده‌اند و همین خیلی‌ها و بسیاری که منتقدانه و تیزبین همیشه ما را مدنظر داشتند، عمده انرژی و انگیزه پیش‌برد حرکت یانون‌دیزاین بودند. 

واقعیت آن است که مسائلی شخصی برای یک‌سالی این حرکت را متوقف کرد... اما عمده انگیزه‌ای که این سال‌ها پشت یانون‌دیزاین بود و اتفاقات خوبی که پیرامون آن در سال‌های گذشته افتاده بود مانع آن می‌شد که به کل یانون‌دیزاین را فراموش کنیم....

ما به امید خدا از امروز یعنی ابتدای اردی‌بهشت ۹۷ دوباره با انگیزه شروع خواهیم کرد. با هم از جهان هنر و طراحی خواهیم دید.... روزانه و پابه‌پای تحولاتی که در پیرامون‌ ماست.

هم‌خوان کردن (Share) مطالب یک سایت در فضای وب، یکی از مهم‌ترین راه‌های دیده‌شدن و کسب مخاطب در اینترنت می‌باشد.

یانون‌دیزاین از ابتدای شروع به کار خود، با توجه به نگاهی که در جلب توجه مخاطب خود داشت ، دوست داشت روزی فرابرسه تا تمامی مخاطبان‌ عرصه‌ی هنر، فراخور نیازشون به طور روزانه  و جاری از گزیده های یانون‌دیزاین استفاده کنن. در همین راستا بود که از همان آغازین روزهای شروع به کار یانون‌دیزاین، صفحه‌ی فیس‌بوک و بعد از افتتاح شبکه اجتماعی گوگل، صفحه‌ی گوگل پلاس آن نیز فعال شد تا بتونه مطالب سایت را به طور خودکار در شبکه های اجتماعی نیز منعکس کنه.

صفحه‌ی یانون‌دیزاین در فیس‌بوک

صفحه‌ی یانون‌دیزاین در گوگل پلاس

پلاس‌وان کردن و لایک زدن پست‌های یانون‌دیزاین در شبکه‌های اجتماعی یکی از بهترین کمک‌های شما به انتشار مطالب یانون‌دیزاین است.

      

هم چنین شما می تونین با مشترک شدن روزنامه یانون‌دیزاین، علاوه بر دریافت روزانه‌ی آپدیت‌های یانون‌دیزاین در صندوق ایمیل‌تون، ایمیل‌های روزانه‌ی یانون‌دیزاین رو هم به دوستان علاقه‌مندتون دوباره بفرستین تا انتشار مطالب یانون‌دیزاین هم کمک کرده باشین