یانون دیزاین ... yanondesign

نگاهی روزانه به طراحی و هنر
نشریه‌ی ‌الکترونیکی روزانه؛ جسـتاری در هـنر و طـراحی
مشترک روزنامه یانون‌دیزاین شوید
پس از تکمیل فرآیند ثبت نام، ایمیل دریافتی را تایید نمایید.
تبلیغات

بلا رُبا

نعل اسب به آهن‌ربای U شکل نزدیک می‌شد؛ نزدیک و نزدیک‌تر.
آهن‌ربای U شکل گفت، دور شو! نزدیک نیا! نمی‌خواهم ببینمت! اما نعل اسب هم‌چنان پیش می‌آمد. نعل اسب به آهن‌ربای U شکل که رسید٬ آرام گرفت؛ و از حرکت بازایستاد. آهن‌ربا از نعل اسب پرسید: دوستم داری؟
نعل اسب پاسخ داد: معلوم نیست؟! آهن‌ربا گفت: پس خودت را آماده کن!
نعل اسب: برای چه؟!
دستی نعل اسب را جدا کرد؛ و برد. در حالی که نعل اسب ناباورانه آهن‌ربا را نگاه می‌کرد، صدای برخورد اجسامی سخت با سطح آهنی کوچک و U شکلی به گوش می‌رسید.

هم‌خوان کردن (Share) مطالب یک سایت در فضای وب، یکی از مهم‌ترین راه‌های دیده‌شدن و کسب مخاطب در اینترنت می‌باشد.

یانون‌دیزاین از ابتدای شروع به کار خود، با توجه به نگاهی که در جلب توجه مخاطب خود داشت ، دوست داشت روزی فرابرسه تا تمامی مخاطبان‌ عرصه‌ی هنر، فراخور نیازشون به طور روزانه  و جاری از گزیده های یانون‌دیزاین استفاده کنن. در همین راستا بود که از همان آغازین روزهای شروع به کار یانون‌دیزاین، صفحه‌ی فیس‌بوک و بعد از افتتاح شبکه اجتماعی گوگل، صفحه‌ی گوگل پلاس آن نیز فعال شد تا بتونه مطالب سایت را به طور خودکار در شبکه های اجتماعی نیز منعکس کنه.

صفحه‌ی یانون‌دیزاین در فیس‌بوک

صفحه‌ی یانون‌دیزاین در گوگل پلاس

پلاس‌وان کردن و لایک زدن پست‌های یانون‌دیزاین در شبکه‌های اجتماعی یکی از بهترین کمک‌های شما به انتشار مطالب یانون‌دیزاین است.

      

هم چنین شما می تونین با مشترک شدن روزنامه یانون‌دیزاین، علاوه بر دریافت روزانه‌ی آپدیت‌های یانون‌دیزاین در صندوق ایمیل‌تون، ایمیل‌های روزانه‌ی یانون‌دیزاین رو هم به دوستان علاقه‌مندتون دوباره بفرستین تا انتشار مطالب یانون‌دیزاین هم کمک کرده باشین