یانون دیزاین ... yanondesign

نگاهی روزانه به طراحی و هنر
نشریه‌ی ‌الکترونیکی روزانه؛ جسـتاری در هـنر و طـراحی
مشترک روزنامه یانون‌دیزاین شوید
پس از تکمیل فرآیند ثبت نام، ایمیل دریافتی را تایید نمایید.
تبلیغات

دوباره یانون‌دیزاین

قریب به نه ماه از آخرین پست انتشاری یانون‌دیزاین می‌گذرد! و دقیق‌تر قریب به یک سال از کم فعالیت‌ شدن و خسته‌ شدن یانون‌دیزاین!

یانون‌دیزاین تا پیش از این یک سال، با جامعه بزرگ و علاقه‌مندی از حوزه طراحی ، معماری و هنر آمیخته شده بود. خیلی‌ها در سال‌های ۸۶ که فقط به فرستادن ایمیل‌های گاه‌به‌گاه دیزاین به صندوق ایمیلی معدودی از دوستان ورودی ۸۵ دانش‌گاه هنرم مشغول بودم تا همین آغاز سال ۹۶ ، کم کم روزانه با ایمیل روزنامه یانون‌دیزاین، سیر اینترنتی خودشان در جهان هنر و طراحی را شروع می‌کردند. خیلی‌ها ابراز لطف فراوانی را در این سال‌ها به تیم فعال یانون‌دیزاین ابراز کرده‌اند و همین خیلی‌ها و بسیاری که منتقدانه و تیزبین همیشه ما را مدنظر داشتند، عمده انرژی و انگیزه پیش‌برد حرکت یانون‌دیزاین بودند. 

واقعیت آن است که مسائلی شخصی برای یک‌سالی این حرکت را متوقف کرد... اما عمده انگیزه‌ای که این سال‌ها پشت یانون‌دیزاین بود و اتفاقات خوبی که پیرامون آن در سال‌های گذشته افتاده بود مانع آن می‌شد که به کل یانون‌دیزاین را فراموش کنیم....

ما به امید خدا از امروز یعنی ابتدای اردی‌بهشت ۹۷ دوباره با انگیزه شروع خواهیم کرد. با هم از جهان هنر و طراحی خواهیم دید.... روزانه و پابه‌پای تحولاتی که در پیرامون‌ ماست.

حتما تا به حال با دکمه‌ای شبیه این در خیلی سایت‌ها و وبلاگ‌ها روبه‌رو شدین!

Donate همون وقف خودمونه! مالی که افراد از سر خیر می‌پردازن تا امری خیر پا بگیره و چرخی خیر بگرده.....
برام همیشه جالب بوده که این غربی‌ها ، تقاضای کمک مالی در امور خیریه و فرهنگی رو امری زشت و حقیرانه تلقی نمی‌کنن. برام جالبه که این رو دعوت افراد دغدغه‌مند برای شرکت در کاری خوب تلقی می‌کنن؛ در حالی که این فرهنگ در بین ما نیست، اما در متن دین و فرهنگ اصیل‌مون اتفاقا این جور تعاون‌های خیر خیلی خیلی هم جای جدی داره...

برخی مثل خود من ، حرکت یانون‌دیزاین رو حرکتی خیر تلقی می‌کنن، روی سخن این صفحه با این دوستانه.

به هر تقدیر حرکت‌هایی از این جنس برای بقاشون و در سطح بالاتر برای بالندگی و رشدشون نیاز به صرف هزینه های مالی دارند.
اگرچه از آغاز قرار داشتم هزینه های جنبی یانون‌دیزاین رو از راه گرفتن تبلیغاتی محدود تامین کنم، اما به واسطه‌ی عتاب برخی دوستانم بعد از شنیدن این خبر، و طرح موضوع کمک مالی گرفتن به جای تبلیغ گرفتن، (به دلیل بار فرهنگی حرکت یانون‌دیزاینی)
بنا دارم تا هزینه های جاری و آینده‌ی این حرکت رو از راه  کمک‌های مالی اندک اما هرازچندگاهی و ممتد شما تامین کنم!

از طرفی امروزه روز دایره مخاطب‌های یانون‌دیزاین هر روز روبه افزایشه و فکر کنم اگر هر کس در تمام یک سال تنها دوهزارتومان به یانون‌دیزاین کمک کنه، به راحتی چرخ جاری اون که می‌گرده، هیچ! کلی هم کارهای مفید برای رشد این حرکت می شه انجام داد!

 بنابراین:

دوستانی که مایل‌ند به یانون‌دیزاین کمک مالی نمایند بسم الله......

حساب کارت بانک پاسارگاد به شماره
5022-2910-1720-7315
این حساب مخصوص یانون‌دیزاین افتتاح شده 

در ضمن ‌می‌توانید از درگاه‌های انتقال وجه الکترونیک اینترنتی بانک‌های عضو شبکه شتاب نیز (در صورت امکان خدمات نزد بانک شما) استفاده نمایید:

بانک ملی ایران بانک سامان بانک پاسارگاد بانک اقتصاد نوین بانک سرمایه بانک تجارت بانک پارسیان پست بانک بانک ملت بانک کشاورزی بانک صادرات بانک سپه بانک دی بانک شهر