یانون دیزاین ... yanondesign

نگاهی روزانه به طراحی و هنر
نشریه‌ی ‌الکترونیکی روزانه؛ جسـتاری در هـنر و طـراحی
مشترک روزنامه یانون‌دیزاین شوید
پس از تکمیل فرآیند ثبت نام، ایمیل دریافتی را تایید نمایید.
تبلیغات

دوباره یانون‌دیزاین

قریب به نه ماه از آخرین پست انتشاری یانون‌دیزاین می‌گذرد! و دقیق‌تر قریب به یک سال از کم فعالیت‌ شدن و خسته‌ شدن یانون‌دیزاین!

یانون‌دیزاین تا پیش از این یک سال، با جامعه بزرگ و علاقه‌مندی از حوزه طراحی ، معماری و هنر آمیخته شده بود. خیلی‌ها در سال‌های ۸۶ که فقط به فرستادن ایمیل‌های گاه‌به‌گاه دیزاین به صندوق ایمیلی معدودی از دوستان ورودی ۸۵ دانش‌گاه هنرم مشغول بودم تا همین آغاز سال ۹۶ ، کم کم روزانه با ایمیل روزنامه یانون‌دیزاین، سیر اینترنتی خودشان در جهان هنر و طراحی را شروع می‌کردند. خیلی‌ها ابراز لطف فراوانی را در این سال‌ها به تیم فعال یانون‌دیزاین ابراز کرده‌اند و همین خیلی‌ها و بسیاری که منتقدانه و تیزبین همیشه ما را مدنظر داشتند، عمده انرژی و انگیزه پیش‌برد حرکت یانون‌دیزاین بودند. 

واقعیت آن است که مسائلی شخصی برای یک‌سالی این حرکت را متوقف کرد... اما عمده انگیزه‌ای که این سال‌ها پشت یانون‌دیزاین بود و اتفاقات خوبی که پیرامون آن در سال‌های گذشته افتاده بود مانع آن می‌شد که به کل یانون‌دیزاین را فراموش کنیم....

ما به امید خدا از امروز یعنی ابتدای اردی‌بهشت ۹۷ دوباره با انگیزه شروع خواهیم کرد. با هم از جهان هنر و طراحی خواهیم دید.... روزانه و پابه‌پای تحولاتی که در پیرامون‌ ماست.

تبلیغات
آخرین نظرات

suspended colored fluid photos by luka klikovac

سه شنبه, ۲۹ فروردين ۱۳۹۱، ۰۳:۲۷ ب.ظ

تا یه پستی اینجا با استقبال روبه‌رو می شه معمولا شبیه‌ش در فضای اینترنت عرضه می‌شه و بنابرمرام‌نامه نانوشته یانون‌دیزاین در این‌جا هم به نظر شما می‌رسه.
یادتونه این پست رو که خیلی ها هم دوست‌ش داشتند و علاقه مند به روش کارش شدند؟

در این پست که البته از حیث عکاسی بسیار حساب شده و خوبش شاید تونسته به بیان تصویری قدرت‌مندش دست پیدا کنه، مشابه کاری که در پست قبلی از  Alberto Seveso با هم دیدیم در جریانه. هرچند به قدرت کارهای او نمی‌رسه.... حرکت سیال جوهر رنگی در آب  و انتخاب منظره های شگفت انگیز او توسط هنرمند...


'demersal' by luka kilkovac
all images courtesy the artist
the collection of experimental photography by luka klikovac of belgrade, serbia pictures the randomness of colorful fluid formations submerged in water. through klikovac's use of close-range image capturing, he has produced a series which pictures oddly-shaped and suspended liquid forms in a glass of water. the artist used solely his camera and advanced lighting system to develop the sensuous series which he hopes the public will recognize as mirroring the experience of rorschach's psychological inblot test.


نظرات (۴)

سلام
خیلی خوبن، میشه یه عالمه توشون فرم پیدا کرد
آقا خیلی عالیه
میتونم بگم کف کردم ! د
من هم مرادم از عکاسی عالی همین نورپردازی و رنگ بود اما وجهی که اون یکی کار رو قدرتمند می کنه پیچیدگی فرم‌هاییه که در دل هم ایجاد کرده.
می دونی این کارها انگار یک حرکت تنهاست که در حالت خوبی منجمد شده اما کارهای اون قبلی گاهی پیچیدگی فرمش جوریه که درست درک نمی شه چطور تونسته ایجادش کنه
 • صادق لطفی زاده
 • بابا انصافا این از اون یکی خیلی بهتره
  حداقل تو نور پردازی و انتخاب رنگ که کلی سره

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی