یانون دیزاین ... yanondesign

نگاهی روزانه به طراحی و هنر
نشریه‌ی ‌الکترونیکی روزانه؛ جسـتاری در هـنر و طـراحی
مشترک روزنامه یانون‌دیزاین شوید
پس از تکمیل فرآیند ثبت نام، ایمیل دریافتی را تایید نمایید.
تبلیغات

دوباره یانون‌دیزاین

قریب به نه ماه از آخرین پست انتشاری یانون‌دیزاین می‌گذرد! و دقیق‌تر قریب به یک سال از کم فعالیت‌ شدن و خسته‌ شدن یانون‌دیزاین!

یانون‌دیزاین تا پیش از این یک سال، با جامعه بزرگ و علاقه‌مندی از حوزه طراحی ، معماری و هنر آمیخته شده بود. خیلی‌ها در سال‌های ۸۶ که فقط به فرستادن ایمیل‌های گاه‌به‌گاه دیزاین به صندوق ایمیلی معدودی از دوستان ورودی ۸۵ دانش‌گاه هنرم مشغول بودم تا همین آغاز سال ۹۶ ، کم کم روزانه با ایمیل روزنامه یانون‌دیزاین، سیر اینترنتی خودشان در جهان هنر و طراحی را شروع می‌کردند. خیلی‌ها ابراز لطف فراوانی را در این سال‌ها به تیم فعال یانون‌دیزاین ابراز کرده‌اند و همین خیلی‌ها و بسیاری که منتقدانه و تیزبین همیشه ما را مدنظر داشتند، عمده انرژی و انگیزه پیش‌برد حرکت یانون‌دیزاین بودند. 

واقعیت آن است که مسائلی شخصی برای یک‌سالی این حرکت را متوقف کرد... اما عمده انگیزه‌ای که این سال‌ها پشت یانون‌دیزاین بود و اتفاقات خوبی که پیرامون آن در سال‌های گذشته افتاده بود مانع آن می‌شد که به کل یانون‌دیزاین را فراموش کنیم....

ما به امید خدا از امروز یعنی ابتدای اردی‌بهشت ۹۷ دوباره با انگیزه شروع خواهیم کرد. با هم از جهان هنر و طراحی خواهیم دید.... روزانه و پابه‌پای تحولاتی که در پیرامون‌ ماست.

Anne Lindberg

چهارشنبه, ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۱، ۰۳:۰۳ ب.ظ

 سبک آثار Anne Lindberg که عبارته از خطوط عمودی، موازی و ریتمیک رنگی به دو صورت تابلوهای نقاشی و مجسمه وارهای حجمی قابل اجراست. هنرمند در این آثار سعی می کنه به فرم هایی ناب و مسحور کننده دست پیدا کنه و لااقل در مجسمه هاش تا حدودی موفق عمل کرده.

Anne Lindberg
parallel 26 yellow
Artist Anne Lindberg creates abstract drawings and installations made from graphite and colored thread that are both rhythmic and mesmerizing.
Her graphite drawings are made up of parallel lines of graphite and often involving colored pencil as well. They are intense and full of energy and almost remind me of heartbeats or sound waves on paper.
Anne Lindberg
parallel 27 green
Anne Lindberg
motion drawing 11
Anne Lindberg
motion drawing 14
Lindberg’s thread drawings (below) are made by using strings of colorful rayon thread that are vertically strung creating beautiful linear works that are studies in color and also show her unbelievable patience that it took to do each one.
Anne Lindberg
thread drawing 08
Anne Lindberg
thread drawing 08 (detail)
Anne Lindberg
thread drawing 07
Anne Lindberg
thread drawing 03
Anne Lindberg
thread drawing 06
Speaking of patience, her room-sized installations feature thousands of thread strands that are thoughtfully attached to the walls, creating a mind-blowing optical feast for your eyes.
Anne Lindberg
andante green
Anne Lindberg
Anne Lindberg
Anne Lindberg
Anne Lindberg
drawn pink
Anne Lindberg

نظرات (۱)

اون عکسی که با شاتر باز انداخته بود خیلی با کار پشت سرش هماهنگ بود.عکس جالبی بود

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی