یانون دیزاین ... yanondesign

نگاهی روزانه به طراحی و هنر
نشریه‌ی ‌الکترونیکی روزانه؛ جسـتاری در هـنر و طـراحی
مشترک روزنامه یانون‌دیزاین شوید
پس از تکمیل فرآیند ثبت نام، ایمیل دریافتی را تایید نمایید.
تبلیغات

دوباره یانون‌دیزاین

قریب به نه ماه از آخرین پست انتشاری یانون‌دیزاین می‌گذرد! و دقیق‌تر قریب به یک سال از کم فعالیت‌ شدن و خسته‌ شدن یانون‌دیزاین!

یانون‌دیزاین تا پیش از این یک سال، با جامعه بزرگ و علاقه‌مندی از حوزه طراحی ، معماری و هنر آمیخته شده بود. خیلی‌ها در سال‌های ۸۶ که فقط به فرستادن ایمیل‌های گاه‌به‌گاه دیزاین به صندوق ایمیلی معدودی از دوستان ورودی ۸۵ دانش‌گاه هنرم مشغول بودم تا همین آغاز سال ۹۶ ، کم کم روزانه با ایمیل روزنامه یانون‌دیزاین، سیر اینترنتی خودشان در جهان هنر و طراحی را شروع می‌کردند. خیلی‌ها ابراز لطف فراوانی را در این سال‌ها به تیم فعال یانون‌دیزاین ابراز کرده‌اند و همین خیلی‌ها و بسیاری که منتقدانه و تیزبین همیشه ما را مدنظر داشتند، عمده انرژی و انگیزه پیش‌برد حرکت یانون‌دیزاین بودند. 

واقعیت آن است که مسائلی شخصی برای یک‌سالی این حرکت را متوقف کرد... اما عمده انگیزه‌ای که این سال‌ها پشت یانون‌دیزاین بود و اتفاقات خوبی که پیرامون آن در سال‌های گذشته افتاده بود مانع آن می‌شد که به کل یانون‌دیزاین را فراموش کنیم....

ما به امید خدا از امروز یعنی ابتدای اردی‌بهشت ۹۷ دوباره با انگیزه شروع خواهیم کرد. با هم از جهان هنر و طراحی خواهیم دید.... روزانه و پابه‌پای تحولاتی که در پیرامون‌ ماست.

itunube: fresh flowers

جمعه, ۶ اسفند ۱۳۸۹، ۱۲:۰۰ ق.ظ
کار جالبی کرده!
یه جور دهن کجیه شاید!!!! :)))

itunube: fresh flowers

'fresh flowers' by sandra bautista


'fresh flowers' began when designer sandra bautista of itunube was thinking about the collection of flowers finding a method of cataloguing them, as well as providing an alternative means of sending them by post. as a result is a catalogue of blooming florals, printed on newsprint paper, providing a light, easy to handle product which like 'real flowers', also gets old and needs to be replaced. all flowers in the book were selected and carefully photographed for this product, so that each one is original.sandra bautista started her solo career when she exhibited in the first NY designboom mart back in 2005.

leaf through the catalogue to select the flowers you would like to display and fold it in order to make it the front cover


instructions:
1. choose a flower from the catalogue
2. fold it over so that it becomes the 'cover' of the book
3. roll all the pages together in a conical manner so that the flower is displayed vertically
4. place it in a vase or cup
5. don't put water in it!
6. voilà, you have an 'easy to transport' set of flowers.

this collection is a means of having fresh flowers on your table everyday, 
and provides an alternative way of sending flowers by post to the people you love and want to surprise.


you can change the flowers everyday...enjoying a new one each day.'fresh flowers' contains 32 types of flowers in total


here is a look at the various pages of 'fresh flowers':'fresh flowers' packaging

 

نظرات (۲)

یه نوع نگاه دیگه هم اینه که به جای استفاده از کاغذ از دستمال‌هایی استفاده کنه که علاوه بر تزئین بشه در حکم دستمال سفره یا دستمال بهداشتی بعد از صرف غذا روی سفره و میز نهارخوری ازش استفاده کرد.
خیلی خوبه ... هم یه فرم جدیده ... هم دیگه نمی پلاسه...میشد که سطح سفیدش ترانسپرنت بود ... اونوقت شاید جالبتر هم میشد

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی