یانون دیزاین ... yanondesign

نگاهی روزانه به طراحی و هنر
نشریه‌ی ‌الکترونیکی روزانه؛ جسـتاری در هـنر و طـراحی
مشترک روزنامه یانون‌دیزاین شوید
پس از تکمیل فرآیند ثبت نام، ایمیل دریافتی را تایید نمایید.
تبلیغات

دوباره یانون‌دیزاین

قریب به نه ماه از آخرین پست انتشاری یانون‌دیزاین می‌گذرد! و دقیق‌تر قریب به یک سال از کم فعالیت‌ شدن و خسته‌ شدن یانون‌دیزاین!

یانون‌دیزاین تا پیش از این یک سال، با جامعه بزرگ و علاقه‌مندی از حوزه طراحی ، معماری و هنر آمیخته شده بود. خیلی‌ها در سال‌های ۸۶ که فقط به فرستادن ایمیل‌های گاه‌به‌گاه دیزاین به صندوق ایمیلی معدودی از دوستان ورودی ۸۵ دانش‌گاه هنرم مشغول بودم تا همین آغاز سال ۹۶ ، کم کم روزانه با ایمیل روزنامه یانون‌دیزاین، سیر اینترنتی خودشان در جهان هنر و طراحی را شروع می‌کردند. خیلی‌ها ابراز لطف فراوانی را در این سال‌ها به تیم فعال یانون‌دیزاین ابراز کرده‌اند و همین خیلی‌ها و بسیاری که منتقدانه و تیزبین همیشه ما را مدنظر داشتند، عمده انرژی و انگیزه پیش‌برد حرکت یانون‌دیزاین بودند. 

واقعیت آن است که مسائلی شخصی برای یک‌سالی این حرکت را متوقف کرد... اما عمده انگیزه‌ای که این سال‌ها پشت یانون‌دیزاین بود و اتفاقات خوبی که پیرامون آن در سال‌های گذشته افتاده بود مانع آن می‌شد که به کل یانون‌دیزاین را فراموش کنیم....

ما به امید خدا از امروز یعنی ابتدای اردی‌بهشت ۹۷ دوباره با انگیزه شروع خواهیم کرد. با هم از جهان هنر و طراحی خواهیم دید.... روزانه و پابه‌پای تحولاتی که در پیرامون‌ ماست.

Dent Cube

شنبه, ۲۸ آبان ۱۳۹۰، ۱۰:۰۰ ق.ظ

 تایل‌های کوچیک چینی که به دو مدول مختلف می تونن با هم ترکیب بشن و در دل یکی از مدول ها انواع مواد نظیر شیشه‌های رنگی یا رنگ‌های جسمی یا حتی گیاه هایی با ریشه های بسیار کم عمق می شه کاشت و انواع الگوهای مختلف رو برای دیواره های فضاهای بیرونی و درونی، خیس و خشک به کار گرفت.
این طور مدولاریته که دست طراح و سازنده رو برای ابداع و شیرین کاری نمی بنده خیلی خدمته.

 Dent Cube
Dent Cube, new from Inax, is a three-dimensional porcelain stoneware cladding that can be used indoors or out to create a unique wall treatment with custom possibilities.
The collection, developed with the help of architect and designer Teruo Yasuda, includes tiles with special insets into which you can insert glass tiles of various colors (or moss!). Create your own pattern by placing the flat and dented tiles in specific places and use the colored glass inserts to customize it even more.
Dent Cube
Dent Cube
Dent Cube
Dent Cube
Dent Cube
Dent Cube
Dent Cube
Dent Cube is part of Inax’s Nagomi concept. Nagomi means tranquility, peace, a sense of inner calm and serenity. It is a mental state that once reached means that one spontaneously seeks the same well-being at the level of the senses.

نظرات (۱)

دوست داشتنی!

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی