یانون دیزاین ... yanondesign

نگاهی روزانه به طراحی و هنر
نشریه‌ی ‌الکترونیکی روزانه؛ جسـتاری در هـنر و طـراحی
مشترک روزنامه یانون‌دیزاین شوید
پس از تکمیل فرآیند ثبت نام، ایمیل دریافتی را تایید نمایید.
تبلیغات

دوباره یانون‌دیزاین

قریب به نه ماه از آخرین پست انتشاری یانون‌دیزاین می‌گذرد! و دقیق‌تر قریب به یک سال از کم فعالیت‌ شدن و خسته‌ شدن یانون‌دیزاین!

یانون‌دیزاین تا پیش از این یک سال، با جامعه بزرگ و علاقه‌مندی از حوزه طراحی ، معماری و هنر آمیخته شده بود. خیلی‌ها در سال‌های ۸۶ که فقط به فرستادن ایمیل‌های گاه‌به‌گاه دیزاین به صندوق ایمیلی معدودی از دوستان ورودی ۸۵ دانش‌گاه هنرم مشغول بودم تا همین آغاز سال ۹۶ ، کم کم روزانه با ایمیل روزنامه یانون‌دیزاین، سیر اینترنتی خودشان در جهان هنر و طراحی را شروع می‌کردند. خیلی‌ها ابراز لطف فراوانی را در این سال‌ها به تیم فعال یانون‌دیزاین ابراز کرده‌اند و همین خیلی‌ها و بسیاری که منتقدانه و تیزبین همیشه ما را مدنظر داشتند، عمده انرژی و انگیزه پیش‌برد حرکت یانون‌دیزاین بودند. 

واقعیت آن است که مسائلی شخصی برای یک‌سالی این حرکت را متوقف کرد... اما عمده انگیزه‌ای که این سال‌ها پشت یانون‌دیزاین بود و اتفاقات خوبی که پیرامون آن در سال‌های گذشته افتاده بود مانع آن می‌شد که به کل یانون‌دیزاین را فراموش کنیم....

ما به امید خدا از امروز یعنی ابتدای اردی‌بهشت ۹۷ دوباره با انگیزه شروع خواهیم کرد. با هم از جهان هنر و طراحی خواهیم دید.... روزانه و پابه‌پای تحولاتی که در پیرامون‌ ماست.

تبلیغات
آخرین نظرات

بیش از انسان‌ها / تیم فلچ

شنبه, ۲۰ آبان ۱۳۹۱، ۰۳:۲۷ ب.ظ

بیش از انسان ها آخرین مجموعه عکس‌های تیم فلچه که به نظر من نوعی هماوردطلبی با آدمی و برترجویی و تصور برتری او در کره خاکیه.

تیم فلچ در این مجموعه عکس که وقت زیادی هم از او برده، تلاش کرده تا صفاتی انسانی رو از رفتار حیوانات در عکس‌هاش به تصویر بکشونه. صفاتی که در برخی از عکس‌ها واقعا نام مجموعه یعنی "بیش‌تر از انسان‌ها" رو به خوبی بازگو کردن. خدا می دونه عکاس در چه شرایط و چه حال و هوایی و با چه تلاشی چنین عکس‌های حیرت انگیزی گرفته..... یک شیر نجیب و مهربون! یه میمون نگران! یه میمون دل‌داده؛ یک ماهی خوشحال! یک مرغ .... چی بگم!؟ :)

عالی بود.

More Than Human est le titre de la dernière série de photographies de Tim Flach. Réunissant des portraits d’animaux dans le cadre de son prochain livre, le photographe nous propose de découvrir des clichés époustouflants de divers espèces, permettant ainsi de dévoiler des facettes plus qu’humaines de ces animaux.

 

نظرات (۲)

در تمام ایناها فقط خالق دیده میشه اون هم فقط در لحظه ای.

کاش تفاوتمون فقط نطق بو دن و خندیدن نباشه..

_ حیوان ضاحک... این که می گویند حیوان ناطق، عوضی است. خیالت مورچه ها با هم حرف نمی زنند؟ ندیده ای وقتی توی صف به هم می رسند، دو ساعت می ایستند و حال و احوال می کنند؟ پایانه های عصبی و گیرنده های شیمیایی! حرف مفت است. می ایستند و حال و احوال می کنند. آن ها هم نطق دارند... آدم و حیوان فقط در خندیدن توفیر می کنند. من اویِ رضا امیرخانی
یانون‌دیزاین:
:) همین طوره...

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی