یانون دیزاین ... yanondesign

نگاهی روزانه به طراحی و هنر
نشریه‌ی ‌الکترونیکی روزانه؛ جسـتاری در هـنر و طـراحی
مشترک روزنامه یانون‌دیزاین شوید
پس از تکمیل فرآیند ثبت نام، ایمیل دریافتی را تایید نمایید.
تبلیغات

دوباره یانون‌دیزاین

قریب به نه ماه از آخرین پست انتشاری یانون‌دیزاین می‌گذرد! و دقیق‌تر قریب به یک سال از کم فعالیت‌ شدن و خسته‌ شدن یانون‌دیزاین!

یانون‌دیزاین تا پیش از این یک سال، با جامعه بزرگ و علاقه‌مندی از حوزه طراحی ، معماری و هنر آمیخته شده بود. خیلی‌ها در سال‌های ۸۶ که فقط به فرستادن ایمیل‌های گاه‌به‌گاه دیزاین به صندوق ایمیلی معدودی از دوستان ورودی ۸۵ دانش‌گاه هنرم مشغول بودم تا همین آغاز سال ۹۶ ، کم کم روزانه با ایمیل روزنامه یانون‌دیزاین، سیر اینترنتی خودشان در جهان هنر و طراحی را شروع می‌کردند. خیلی‌ها ابراز لطف فراوانی را در این سال‌ها به تیم فعال یانون‌دیزاین ابراز کرده‌اند و همین خیلی‌ها و بسیاری که منتقدانه و تیزبین همیشه ما را مدنظر داشتند، عمده انرژی و انگیزه پیش‌برد حرکت یانون‌دیزاین بودند. 

واقعیت آن است که مسائلی شخصی برای یک‌سالی این حرکت را متوقف کرد... اما عمده انگیزه‌ای که این سال‌ها پشت یانون‌دیزاین بود و اتفاقات خوبی که پیرامون آن در سال‌های گذشته افتاده بود مانع آن می‌شد که به کل یانون‌دیزاین را فراموش کنیم....

ما به امید خدا از امروز یعنی ابتدای اردی‌بهشت ۹۷ دوباره با انگیزه شروع خواهیم کرد. با هم از جهان هنر و طراحی خواهیم دید.... روزانه و پابه‌پای تحولاتی که در پیرامون‌ ماست.

پیرایش پاک‌کنی / چین لو وی

چهارشنبه, ۷ فروردين ۱۳۹۲، ۰۵:۵۱ ب.ظ

فرصت تخیل رو از بچه‌ها نگیریم؛ حتی اگر به قدر وسعت تجربه پاک‌کردن‌های مشق‌هاشون باشه! :)

این پاک‌کن‌ها تا مدت‌ها پاک کردن و استفاده شخصیت‌هایی در حال دگرگونی و تحول خواهند بود و بالطبع بچه‌ها با اون‌ها رابطه برقرار می‌کنن و کلی تخیل بار می‌کنن در تعامل‌شون با این وسیله ساده روزمره‌شون.

rubber barber - create hairstyles for each character by simply erasing

the 'rubber barber' comes in four different colors which you can erase into your ideal hairstyle

each measures 45 x 38 x13mm

the 'rubber barber' by chen lu wei for megawing, is a simple eraser that will make you smile. each one has a face at its center, surrounded by a square of colour, which as the user erases, gradually creates various funky hairstyles, depending on how you work it. this process not only results in a happy interaction between user and the eraser, but also reminds people to use their imagination, and that sometimes mistakes can bring humour!


documenting the process of erasing...

each one has a different facial expression

the erasers before use


the way in which you erase creates a multitude of changing hairstyles

who thought making mistakes could bring a smile to your face?

[ طرح انتخاب شده از : Designboom ]

نظرات (۱)

چرا اینقدر افسرده ان ؟ برا بچه ها خوب نیست

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی