یانون دیزاین ... yanondesign

نگاهی روزانه به طراحی و هنر
نشریه‌ی ‌الکترونیکی روزانه؛ جسـتاری در هـنر و طـراحی
مشترک روزنامه یانون‌دیزاین شوید
پس از تکمیل فرآیند ثبت نام، ایمیل دریافتی را تایید نمایید.
تبلیغات

دوباره یانون‌دیزاین

قریب به نه ماه از آخرین پست انتشاری یانون‌دیزاین می‌گذرد! و دقیق‌تر قریب به یک سال از کم فعالیت‌ شدن و خسته‌ شدن یانون‌دیزاین!

یانون‌دیزاین تا پیش از این یک سال، با جامعه بزرگ و علاقه‌مندی از حوزه طراحی ، معماری و هنر آمیخته شده بود. خیلی‌ها در سال‌های ۸۶ که فقط به فرستادن ایمیل‌های گاه‌به‌گاه دیزاین به صندوق ایمیلی معدودی از دوستان ورودی ۸۵ دانش‌گاه هنرم مشغول بودم تا همین آغاز سال ۹۶ ، کم کم روزانه با ایمیل روزنامه یانون‌دیزاین، سیر اینترنتی خودشان در جهان هنر و طراحی را شروع می‌کردند. خیلی‌ها ابراز لطف فراوانی را در این سال‌ها به تیم فعال یانون‌دیزاین ابراز کرده‌اند و همین خیلی‌ها و بسیاری که منتقدانه و تیزبین همیشه ما را مدنظر داشتند، عمده انرژی و انگیزه پیش‌برد حرکت یانون‌دیزاین بودند. 

واقعیت آن است که مسائلی شخصی برای یک‌سالی این حرکت را متوقف کرد... اما عمده انگیزه‌ای که این سال‌ها پشت یانون‌دیزاین بود و اتفاقات خوبی که پیرامون آن در سال‌های گذشته افتاده بود مانع آن می‌شد که به کل یانون‌دیزاین را فراموش کنیم....

ما به امید خدا از امروز یعنی ابتدای اردی‌بهشت ۹۷ دوباره با انگیزه شروع خواهیم کرد. با هم از جهان هنر و طراحی خواهیم دید.... روزانه و پابه‌پای تحولاتی که در پیرامون‌ ماست.

Amazing Sand Sculptures

شنبه, ۱۷ دی ۱۳۹۰، ۰۱:۱۰ ب.ظ

 مجسمه‌های شنی یا یخی چند بار دیگه هم مهمان یانون‌دیزاین بوده اند. این گونه فستیوال‌ها فقط از این حیث که با استفاده از متریالی مجانی و تنها به مدد ذوق و هنر و وقتی که هنرمند می ذاره خلق می شن، خیلی خیلی خوب می تونن محرک امثال ما برای کارهای تجربی ارزان و در دسترس باشن. برای همین نگاه چند باره شون هم خوبه.

con$ume -with logo

 by Carl Jara
These are crazy awesome. I know one thing: it takes a lot of talent to shape sand into a freaking awesome typography piece. To make that, the guy must be a true artist and probably half ninja. These are some amazing examples of sand sculpture done right.
If it was me, I would probably have to use cement to get the exact same results... but since I'm not doing these, I don't have to worry, because these sculptures are in good hands. I hope you enjoy these! And if you know any more great sand sculptures like these, let us know!! Cheers! ;)
octopus closeup
by Carl Jara
Sue
by Sue
Steve
Steve
Michel
by Michel
Karen
by Karen
Lamb -front
by Carl Jara
Lamb -3/4
by Carl Jara
Lamb writing
by Carl Jara
Sandis
by Sandis Kondrats
Stretched Too Thin
by Carl Jara
Damon Langlois
by Damon Langlois
Abe Waterman
by Abe Waterman
Brian Turnbough
by Brian Turnbough

نظرات (۱)

 • رسول زاده
 • انگار خاکه نه شن ساحلی، به نظر چسبندگی و رنگش متفاوته از اون چیزی که ما داریم!؟
  شاید هم روحیه اشون متفاوته!!م

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی